Įmonių katalogas

EKO TIKSLAS, kooperatyvas

Įm. kodas: 300629081
PVM kodas: LT100003004517
Adresas: Pramonės g. 5 Roki?kis, Lietuva
Pašto kodas: LT-42150
Telefonas: 8 458 31184
Mob. Telefonas: 8 687 85505
Faksas: 8 458 31184
El. Paštas: ekotikslas@gmail.com 
Interneto svetainė: www.ekotikslas.lt 

EKO TIKSLAS, kooperatyvas logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

 

Kooperatyvas “EKO tikslas” fizinių asmenų įsteigta įmonė, skirta narių ekonominiams poreikiams tenkinti. Kooperatyvas įkurtas ir įregistruotas Rokiškyje 2006 m. gruodžio 28 d. Juridinių asmenų registrų centre. Jo nariai įneša lėšas kapitalui sudaryti, tarpusavyje pasiskirsto riziką bei naudą pagal narių prekių ir paslaugų apyvartą su šiuo kooperatyvu ir dalyvauja jo valdyme.

 

Kooperatyvas „EKO tikslas“ yra patvirtintas NMA PRIE ŽŪM 207m. liepos 11 d. Nr. 07-300629081-212 pieno supirkėju, turinčiu teisę supirkti iš ūkininkų ar įmonių pieną. Kooperatyvas superka sertifikuotą ekologišką pieną iš Ignalinos, Rokiškio, Kupiškio, Utenos, Anykščių, Molėtų, Ukmergės, Biržų, Jonavos rajonų. Šiuo metu kooperatyve yra 55 nariai. Per metus iš kooperatyvo narių superkama apie 6 milijonus kg. sertifikuoto ekologiško pieno. Kooperatyvo narių bendras sertifikuotas ekologinės gamybos dirbamos žemės plotas yra apie 5500 ha, ekologiškai auginamų karvių apie 1300 vnt., prieauglio apie 550 vnt. ir mėsinių galvijų laikoma apie 250 vnt.

 

Kooperatyvo veiklos tikslas - narių ekonominių, ūkinių ir socialinių poreikių tenkinimas apsirūpinant gamybos priemonėmis, teikiant paslaugas, gaminant, perdirbant bei realizuojant produkciją, taip pat užsiimant kita gamybine, ūkine ir komercine veikla, atstovaujant ir ginant narių interesus įvairiose institucijose.

 

Pagrindinė veikla - Kooperatyvo narių sertifikuotų ekologiškų produktų kooperavimas, supirkimas, transportavimas, bei realizavimas. 

 

 

Kooperatyvo nariai  tiesiogiai iš savo ūkių gali pasiūlyti įvairių javų, vaisių, daržovių, vaistažolių bei įvairių prieskoninių augalų. 

 

Prekyba:

- Ekologiško žalio pieno pirkimas.

- Ekologiško žalio pieno pardavimas.

- Ekologiškų mineralinių priedų pardavimas.

- Rūgštinių, šarminių ploviklių bei dezinfekcinių priemonių pardavimas.

 

Paslaugos:

- Pieno transportavimas.

- Konsultavimas galvijų šėrimo klausimais, raciono sudarymas.

- Konsultavimas galvijų gydymo bei profilaktiniais klausimais.

- Gyvulininkystės ūkio įvertinimas ir  rekomendacijų teikimas.

- Kooperatyvo “EKO tikslas” nariams nemokamai tiriame karvių pieną bei nustatome mastito sukėlėjus. 

- Kooperatyvo “EKO tikslas” nariams nemokamai skolinama fermų balinimo įranga.

- Kooperatyvo “EKO tikslas” narius aprūpinime (nemokamai pristatome į ūkį) ekologiškais mineraliniais pašarų priedais.

- Kooperatyvo “EKO tikslas” nariams išnuomojamas lazerinis aparatas STP – 99 , galvijų gydymui bei profilaktikai.

 


Raktažodžiai: Eko tikslas kooperatyvas, kooperatyvas, ekotikslas, eko tikslas, eko, eco, ekologiškas, ekologiška, ekologiški, ekologiškos, ekologiškas pienas, ekologiški pieno produktai, pienas, pieno produktai, ekologiniai, ekologinį, ūkiai, ekologiniai ūkiai, ekologiški ūkiai, ekologiškas maistas, ekologiški maisto produktai, ekologiška produkcija, EKO,eko pienas, eko produktai, pieno supirkimas, Rokiškyje, Rokiškis, superka ekologišką pieną, perka pieną, perka ekologišką, perka ekologišką pieną, perka ekologinį, parduoda ekologišką pieną, parduoda ekologinį, parduoda pieną, eko pienas, Organic milk, sell organic milk, sell milk, raw milk, eko raw milk, milk, bio, bio milk, sell bio milk, sell raw milk, mleko, ekologiczne mleko, ekologiczne, sprzedajemy mleko organiczne, organiczne mleko, sprzedajemy mleko, Ekologiczne mleko na Litwie, sprzedajemy ekologiczne mleko.

Veiklos sritys: Daržovės, vaisiai ir uogos Augalininkystė, pašarai Žemės ūkio bendrovės ir kooperatyvai Mėsa, mėsos gaminiai Pienininkystė Ekologinis ūkininkavimas

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011