Įmonių katalogas

3.png

 

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/riebalu-nusiurbimas dalijasi informacija apie tai, ką būtina žinoti, jei nusprendėte, kad Jums reikalinga riebalų nusiurbimo operacija. Riebalų nusiurbimas – tai efektyvus būdas išspręsti tam tikrų kūno vietų riebalų sankaupas. Dažniausiai tokios vietos yra pilvas, juosmuo, šlaunys, keliai, žastai ir pagurklis. Pastaruoju metu riebalų nusiurbimas vis labiau populiarėja ne tik tarp moterų, bet ir tarp vyrų. Atliekant šią operaciją svarbu nepamiršti, jog tai ne svorio metimui skirta operacija ir negali būti naudojama kaip alternatyva sportui, dienai, ar bendrai sveikam gyvenimo būdai.

Natūralu, kad tiek riebalų nusiurbimas, tiek riebalų persodinimas geriausiai pavyksta tuomet, kai atskiros kūno dalys prikaupia riebalų daugiau, nei yra kitose kūno vietose. Tais atvejais, kai yra bendras kūno viršsvoris ir riebalai tolygiai pasiskirsto visame kūne – rezultatas nebus toks ryškus ir stulbinantis.

 

 

Taip pat nereikia pamiršti, kad riebalų nusiurbimo operacija, kaip ir riebalų persodinimas – tai operacijos skirtos kūno kontūrams koreguoti, tačiau ne padidėjusiam antsvoriui atsikratyti. Kartais riebalai kaukiasi konkrečioje kūno vietoje, nors laikantis dietos bendras svoris ir nukrenta iki norimo, Tai tokiu atveju riebalų nusiurbimas yra ideali išeitis, norint išspręsti šią problemą.

 

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo web svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/riebalu-nusiurbimas nurodo, kad tik turint ne didesnį nei 27 kūno masės indeksą gali būti atlikta riebalų nusiurbimo operacija. Čia taip pat rasite daug pararimų apie tai, kaip pasiruošti riebalų nusiurbimo operacijai ir kaip teisingai elgtis pooperaciniu periodu.2021-02-15 18:04
Panašūs straipsniai:
Implantacijos būdai - kokį rinktis
5 ženklai išduodantys, kad laikas atsisakyti alkoholio
Apatinio trikotažo parduotuvė internete
Naujos kartos plytelės Jūsų eksterjerui, baseinui ar terasai
Paroda SVEIKATOS DIENOS 2022

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011