Įmonių katalogas

1000_plyteliu_tendencijos_2022_m.jpg

2022 metais mūsų akis džiugins neutralios spalvos – tai švelniai pilki, smėlio spalvos ir balti atspalviai, kurie kontrastuos su tamsesniais – sodriai žaliais ir kitais ryškiais akcentais. 

 

4 pagrindiniai plytelių stiliai:

 

▪ Antibakterinės plytelės. Nors plytelių paviršius yra savaime higieniškas, nes jį lengva valyti ir jis nesugeria bakterijų, tačiau papildomas antibakterinis glazūros sluoksnis leidžia namuose palaikyti visišką švarą ir garantuoja sterilią aplinką.

 

▪ Natūralus akmuo. Natūralumas – šių laikų tendencija, kuri dar ilgai nesiruošia trauktis. Akmuo puikiai tinka sukurti brandų ir modernų namų stilių.

 

▪ Raštuotos plytelės. Tokio tipo plytelės imituoja tapetų ar audinio modelį bei struktūrą. Šios plytelės išsiskiria savo margumu, floros ar faunos elementais, primena egzotišką ir pamiltą jūsų atostogų kraštą... Puikus sprendimas suteikti namams gyvybės.

 

▪ 3D tekstūra. Iškilusios plytelės – tai vienareikšmiškai erdvę pagyvinantis interjero dizaino elementas. Tokia plytelių tekstūra kambariui suteikia vizualaus gylio ir originalumo.

 

1000 plytelių – 1000 jūsų pasirinkimų! 

 

Apsilankykite mūsų parduotuvėje, mes padėsime sukurti jaukius namus. 

 

Savanorių pr. 206, Kaunas | +37068163060 | info@1000plyteliu.lt | www.1000plyteliu.lt |

 

Mes Facebook’e  www.facebook.com/plyteles2021-11-30 14:32
Panašūs straipsniai:
Implantacijos būdai - kokį rinktis
5 ženklai išduodantys, kad laikas atsisakyti alkoholio
Apatinio trikotažo parduotuvė internete
Naujos kartos plytelės Jūsų eksterjerui, baseinui ar terasai
Paroda SVEIKATOS DIENOS 2022

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011