Įmonių katalogas

logo_6.jpg

Simonas Rėksnys buvo ypatingas vaikas. Jis pradėjo skaityti, kai jam buvo vos dveji. O būdamas ketverių jis jau žinojo visas pasaulio sostines. Nenuostabu, kad iš pirmos klasės jam buvo pasiūlyta šokti tiesiai į ketvirtą: nuspręsta, kad žemesnėse nebus ką veikti.

Dabar 44 metų Simonas Rėksnys dirba teisininku, moka bent 15 užsienio kalbų, renka telefono numerius iš atminties. – Simonai, kokie tavo nepaprasti sugebėjimai? – Paveldėjimas, sakyčiau. Tėtis, fizikas, apgynė disertaciją, kilęs iš labai išsilavinusių Čibiro giminių. Povilas Čibiras buvo profesorius, ilgametis Infekcinių ligų katedros vedėjas, infekcinės ligoninės vedėjas, pirmojo lietuviško infekcinių ligų vadovėlio autorius.

Mama, būdama nėščia, valgė daug žuvies. Dabar skaitydamas apie naujausius tyrimus sužinojau, kad žuvų fosforas labai teigiamai veikia vaisiaus smegenų vystymąsi. Tai yra paveldėjimo veiksniai. – Kai supranti, kad tavo sugebėjimai skiriasi nuo jų bendraamžių? – Galbūt, kai būdamas septynerių ėjau į pirmą klasę ir mokyklos vadovai pakvietė eiti tiesiai į ketvirtą, Jei išlaikysi penkis egzaminus. Tada dar buvo su penkiabale sistema, visus egzaminus reikėjo išlaikyti bent keturiais balais. Ir man pavyko. Pamenu, rašiau diktantą, testus ir matematiką. Iškart buvau perkeltas į ketvirtą klasę. – Tikriausiai niekada neišėjote antrus metus? – Ne, nebuvau. (Juokiasi.) Esu baigęs gerais pažymiais.

Šiuo metu aš specializuojuosi: 1. Tarptautinė privatinė teisė 2. Tarptautinis bylinėjimasis ir baudžiamoji teisė 3. Migracija ir pabėgėliai 4. Turizmo plėtra 5. NVO ir labdaros įstatymas

Mano klientai – užsienio įmonės, turinčios interesų Lietuvoje. Taip pat Lietuvos įmonės, kurios turi interesų užsienyje. – Šiuo atveju labai naudinga mokėti keletą užsienio kalbų. Kokiomis kalbomis galite lengvai susikalbėti? – lietuvių, rusų, anglų, lenkų, vokiečių, italų, prancūzų, norvegų, švedų, islandų. Kalbų mokymasis – mano hobis, atitinkantis mano darbą. Pavyzdžiui, studijų metais lydėjau turistų grupes ir ekskursijas italų turistams. Žinoma, tai padėjo tobulinti kalbą. Kažkada buvo užsakymas: dvi savaites su vienu klientu ir vairuotoju važiuoti iš Vilniaus į Taliną ir kelionės metu nuolat bendrauti. Turite būti šalyje, kurią aplankysite, kad įgytumėte praktinės atminties žinias.

Dabar kaip advokatas, atstovaujantis vienai Japonijos įmonei. Galbūt sunkiausia skaityti japoniškai? – Vis dar mokausi japonų kalbos. Yra du tūkstančiai hieroglifų ir jų mokymasis gali sugadinti akis. Taigi, daug japonų vaikšto su akiniais.????

LawFirm.Limited teikia aukšto lygio teisines paslaugas Lietuvos ir tarptautiniams klientams. Nuo 2000 metų dirbame advokatų kontoroje Lietuvos sostinėje Vilniuje. Mes labai atidžiai sekame visas mūsų profesijos raidos tendencijas Europoje. Taip pat turime atstovaujančius advokatus Klaipėdoje, mūsų Lietuvos jūrų uoste ir Kaune, antrame pagal dydį Lietuvos mieste.

Klientų Konsultavimas Daugelyje Teisės Sričių Pagrindinis advokatų kontoros principas – klientų konsultavimas daugelyje teisės sričių. Teikėme prioritetą, kad mūsų klientams nereikėtų galvoti, kur rasti tinkamą žmogų jų problemoms išspręsti – mūsų klientai žino, kad teisininkai visada pasiruošę jiems padėti.

Klientų Atstovavimas Teisme Teisminis ginčas yra natūrali šiuolaikinės visuomenės dalis ir kiekvienas žmogus turi konstitucinę teisę ginti savo interesus teisme. Teismų sistema yra griežtai formalizuotų procedūrų rinkinys, todėl reikia atitinkamų įgūdžių ir patirties. Advokatų kokybė yra ypač svarbi, nes jos trūkumas gali lemti neigiamą ginčo teisme rezultatą. Advokatų kontora turi didelę patirtį atstovaujant klientų interesus visų instancijų teismų civilinėse, baudžiamosiose ir administracinėse bylose.

Sutarčių Ir Kitų Teisinių Dokumentų Ruošimas Dauguma teisminių ginčų vienaip ar kitaip yra susiję su sutartiniais santykiais. Todėl būtina, kad sutartys būtų parengtos taip, kad šalių teisės ir pareigos būtų tinkamai apibrėžtos ir būtų atsižvelgta į visus galiojančius teisės aktus. Norint pasiekti optimalų sprendimą ir išvengti galimų teisinių ginčų ateityje, rengiant sutartis ar kitus teisinius dokumentus būtina pasinaudoti advokato paslaugomis. Advokatų kontora turi didelę patirtį rengiant visų rūšių teisinius dokumentus – nuo paprastų peticijų iki valstybinių įstaigų iki sudėtingų sutarčių.2023-01-19 18:26
Panašūs straipsniai:
Atostogauti į užsienį automobiliu – kokius namų darbus svarbu atlikti?
Pažintiniai takai jau laukia lankytojų: kur šiemet žingsniuoti su batais, o kur – basomis?
Darbdavio grįžtamasis ryšys: kada – konstruktyvi kritika, o kada – psichologinis smurtas?
Implantacijos būdai - kokį rinktis?
Reklamuojate savo kontaktus spaudoje? Suskubkite ruoštis – keičiasi tarpmiestinio kodo numeris

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011