Įmonių katalogas

popieriaus_pjuvenu_briketai.jpg

Turbūt kiekvienas mūsų namuose ar kitur turite nereikalingų popieriaus atliekų. Ko gero daugelis net nesusimąstote, kad ši lyg ir šiukšė, kurią šiuo metu prašo rūšiuoti atliekų rūšiavimokompanijos, gali būti jums visai naudinga. Ar nebandėte susimąstyti kodėl irkokių lėšų šilumos tiekėjai reklamuoja savo "kaiminystę". Tie kas prašo rūšiuoti atliekas jie iš to daro verslą - tai yra jie visas atliekas panaudoja pagal paskirtį, iš gaudami pinigus. Atliekų verslas yra labai pelningas. Prisiminkite kokios kovos vyksta dėl savartynų valdžios. Tačiau atliekos, kurias atiduodate manydami, kad gelbėjate žmoniją gali pasitarnauti jums patiems. Vienasvarijantų tai panaudojimas kurui. Mes gyvename tokioje geografinėje platumoje, kurioje būsto šildymas yra ganėtinai aktualus. O jis kaip taisyklė kainuoja. Kodėl mes turime pirkti akmens anglį? Atsakymas labai paprastas - nes šių gamtinių išteklių mūsų šalyje paprasčiausiai nėra. Kodėl taip brangiai mes mokamemedžio pjuvenų briketus ar granules, jei tai atliekos? Todėl, kad įrenginiai pagaminti šiam kurui yra taip pat labai brangūs ir namuose nepasistatysit. Galite įsigyti mažus pjuvenų at kitokių organinių medžiagų granuliatorius, bet jie kainuoja 4000-10000 Lt. Kitas klausimas - ar tai apsimoka? Jei nieko niekas nesiūlo geresnio - žinoma, kad apsimoka, nes per kelis metus tai atsipirks. Bet šildyti būstą reikia.Mūsų pasiūlymas yra labai paprastas - tereikia įsigyti mūsų presą, kuris yra ganėtinai universalus ir nebrangiai kainuojantis. Jo pagalba dauguma jūsų namuose esančių atliekų paversite šiluma, kuri visiškai niekuo nekainuos. Na nežiūrint jūsų paties darbo pastangų. Bet padirbėti fiziškai irgi kartais visainaudinga, nežiūrint to, kad tai labai atsiperka.

 

Greičiausiai namuose rasite visiškai nereikalingą taplą 100-200 litrų talpos ar daugiau. Į kurią tiesiog mesite visas nebereikalingas popieriaus atliekas. Įpilkite ten vandens. Išmirkęspopierius, po kelių dienų taps puikiausia rišama medžiaga būsimiems kuro briketams. Šią popieriaus masę liks sumaišyti su užpildu, kuris tikrai bus kažkur po ranka, visą tai paversti kurobriketais, įdėjus visiškai nedaug pastangų - žinoma, tam reikalingas mūsų presas - ir jūs turite nemokamą kurą, ko pasekoje ir nemokamą šilumą būstui. Per kelias valandas vienas žmogus bedidesnių pastangų gali pasigaminti kuro visai savaitei. Ar dar tebemanote, kad tai neapsimoka? Šis šildymo būdas jau seniai populiarus vakarų Europoje į kurią mes taip bandome lygiuotis. Ten jau seniai žmonės suprato, kadatliekų galima gauti didelę naudą. Remiantis statistiniais duomenimis Lietuva yra viena iš tų šalių, kurios "pasižymėjo" atliekų panaudojimo srityje. Ir šiuo metu aplenkia tik Rumunija ir Bulgarija. Tad ar ne laikas keistis?

 

Yra liaudiškas posakis "ruošk roges vasarą" analogiškai galima būtų pasakyti - ruošk kurą vasarą. Taigi rūpintis tuo kuo šildysime būstą, reikia pavasarį. Ypač jei tai kuro briketai. Nes jiems yra reikalingas džiovimo laikas. Žinoma, lapai nuo medžių ir nebereikalinga žolė tiks taip pat būsimiems kuro briketams.

 

  

UAB "RB INVEST"2012-02-15 18:39
Panašūs straipsniai:
Pelenų nauda sode ar darže
Kada rekomenduojama persodinti kambarines gėles
Įrankiai statyboms, sodo, parkų priežiūrai
Kaip auginti Sundaville
VDU Kauno botanikos sode visais metų laikais yra ką pamatyti

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011