Įmonių katalogas

SEKLUVA5.jpg

UAB "Sėkluva" įsteigta 1998 m. Ji palaiko prekybinius ryšius su keliolika Europos Sąjungos šalių firmų. Daržininkams profesionalams skirtas sėklas atsivežaOlandijos firmos "Rijk Zwaan" ir Prancūzijos firmos "Clause". Užsienio firmos šias sėklas parduoda tik dideliais kiekiais.

UAB "Sėkluva" dalį tokių sėklų suberia į mažesnes pakuotes, todėl reikiamą kiekįprieinamą kainą gali nusipirkti ne tik auginantys daržoves pardavimui, bet ir mažų sklypelių savininkai. Į mažus pakelius fasuojamos ir Olandijos firmų "Bejo Zaden" ir "Semenis" keleto hibridų sėklos.

 

Labai išrankių pirkėjų poreikiams tenkinti išleista PROFI pakuočių serija. Jose subertos minėtų firmų labai aukštos kokybės sėklos. Būtent šias sėklas pataria sėti bendrovės specialistai. Standartinių veislių sėklos pigesnės. Jas fasuoja ir kitos Lietuvos įmonės, bet UAB "Sėkluva" pakeliuose sėklų dažnai būna daugiau. Sodiečiams išleista nauja originalaus dizaino pakuočių serija SODŽIUS. Jose sėklų yra du ar tris kartus daugiau nei įprastinėse pakuotėse. Mažinant išlaidas pakuotėms, mažėja ir sėklų kainos.

 

Gėlių sėklas bendrovė perka iš Vokietijos, Prancūzijos, Čekijos ir Lenkijos firmų. Kokybiškas vertingiausių rūšių ir veislių sėklas fasuoja į PROFI serijos pakelius. Labai smulkios gėlių sėklos granuliuotos, todėl jas lengva sėti, o išdygę daigeliai būna stipresni, atsparesni ligoms.  

 

Daržovių sėklų asortimentą (apie 400 pavadinimų) sudaro įprastinės veislės, kurias dažniausiai perka daržininkai mėgėjai, ir profesionalams skirtos aukštos kokybės hibridinės veislės. Tokių veislių sėklos brangesnės, apdorotos cheminėmis medžiagomis, apsaugančiomis jaunus augalus nuo ligų ir kenkėjų. Todėl daržovių derlius būna gausesnis, o jų prekinė išvaizda – geresnė. Šias sėklas dažnai renkasi ir mažų sklypelių savininkai, auginantys daržoves tik sau.  

 

UAB "Sėkluva" parduoda olandiškas ir lenkiškas pašarinių runkelių sėklas, vokiškus žolių sėklų mišinius įvairios paskirties vejoms. Kviečiame ūkininkus, parduotuvių ir kioskų savininkus bei asmenis, turinčius verslo liudijimus, apsilankyti UAB "Sėkluva". Specializuotose bendrovės parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Utenoje ir Vievyje be sėklų galima nusipirkti įvairių prekių sodininkams ir daržininkams. UAB "Sėkluva" sėklos taip pat parduodamos kitų miestų ir miestelių prekybos įmonėse.    

 

PARDUOTUVĖS

UAB „Sėkluva“ Kauno parduotuvė

V. Krėvės pr. 81 (šalia „Kauno saulėtekio“), LT-50362 Kaunas

Tel. 8 37 352572, el. paštas kaunas@sekluva.lt  

UAB „Sėkluva“ Marijampolės parduotuvė

Kauno g. 6, LT-68176 Marijampolė

Tel. 8 343 54334, el. paštas marijampole@sekluva.lt  

UAB „Sėkluva“ Utenos parduotuvė

Kauno g. 19, LT-28249 Utena

Tel. 8 389 50001, el. paštas utena@sekluva.lt  

UAB „Sėkluva“ Vievio parduotuvė

Vilniaus g. 39, LT-21058 Vievis

Tel. (528) 2 62 10  

UAB „Sėkluva“ Vilniaus parduotuvė

Kalvarijų g. 66 (prie Kalvarijų turgaus), LT-09303 Vilnius

Tel. 8 5 2324215, el. paštas vilnius@sekluva.lt

 

Daugiau informacijos: www.sekluva.lt2012-09-10 11:54
Panašūs straipsniai:
Gegužę dar galima suskubti iškasti invazinius Sosnovskio barščius – tai draugiškas aplinkai ir efektyvus metodas
Gydantis miškas: gamtos ir miško terapijos sesija praturtina patirtimis ir įžvalgomis
Nepadarykite klaidos: jeigu norite gausaus pomidorų derliaus, nesodinkite jų šalia kai kurių daržovių
Pelenų nauda sode ar darže
Kada rekomenduojama persodinti kambarines gėles

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011