Įmonių katalogas

siltnamiupasaulislt.jpg

Geri šiltnamiai – privalumas kiekvieno žmogaus sodui. Tik jų dėka šiandien galime išsiauginti geidžiamų vaisių ir daržovių derlių, užauginti įvairių rūšių gėles ir kitus tradicinius augalus. Natūralius produktus siekia užsiauginti kiekvienas, juk tai nepaprastas vitaminų ir gausių mineralų šaltinis. Keista, tačiau tik patys užsiauginę produktą, žinosime tikrųjų valgome.

Dėka pažangių naujovių, šiltnamį gali įsigyti kiekvienas, savo nuosavą darželį turintis, gyventojas. Mėgėjiški šiltnamiai nėra brangūs, be to tokio pobūdžio šiltnamiai pigiai montuojami daugelio bendrovių, todėl tai užtikrina tinkamas sąlygas įsigyti norimą šiltnamį beveik kiekvienam dirbančiajam, ir turinčajam kitas reikalingas sąlygas šalies gyventojui.

Nuo šiltnamio kokybės priklauso vaisių ir daržovių augimas bei derliaus dydis. Ši savybė yra itin reikšminga, todėl šiandien jie yra gaminami kokybiškai, kas tenkina kiekvieno kliento poreikius.  Žinoma, reikia atsižvelgti į ne vieną svarbų šiltnamio statymo kriterijų. Turite apgalvoti, kurioje vietoje stovės jūsų šiltnamis, kokius pamatus jis turės bei kokią dangą pasirinksite. 

Nuo šiltnamio struktūros priklauso ne tik estetinis jo vaizdas, bet ir auginamo derliaus kokybė. Šiandien nedideli, tačiau kokybiški šiltnamiai pigiai yra parduodami ir Lietuvoje, todėl apsisprendimas įsigyti šiltnamį, neturėtų labai apsunkinti jūsų piniginės. Susisiekę su paslaugų tiekėjais, jūs neabejotinai rasite tinkamą sprendimą sau ir savo sodui.

Nepamirškite, jog šiltnamiai gali tapti ramia laisvalaikio vietele, kurioje ne tik galėsite užsiauginti natūralių gamtos gėrybių, bet tuo pačiu atsipalaiduoti ir patirti džiaugsmą.

 

Adresas: Verkių g. 44, Vilnius  ( P.C Medžio centras )

UAB "Šiltnamių pasaulis"

 2013-01-08 22:19
Panašūs straipsniai:
Gegužę dar galima suskubti iškasti invazinius Sosnovskio barščius – tai draugiškas aplinkai ir efektyvus metodas
Gydantis miškas: gamtos ir miško terapijos sesija praturtina patirtimis ir įžvalgomis
Nepadarykite klaidos: jeigu norite gausaus pomidorų derliaus, nesodinkite jų šalia kai kurių daržovių
Pelenų nauda sode ar darže
Kada rekomenduojama persodinti kambarines gėles

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011