Įmonių katalogas

gabionai.jpg

Didesnių sklypų savininkai neretai susiduria su šlaitais ir keliamais sunkumais. Ieškant būdų kaip juos apsaugoti naudojami metaliniai atitvarai, panaudoti medžių rąstai ar kitos panašaus pobūdžio konstrukcijos. Betafence jums gali pasiūlyti novatoriškesnį sprendimą – iš suvirinto tinklo pagamintus gabionų krepšius.

Gabionų konstrukcijos infrastruktūros objektams

Gabionų konstrukcijos yra plačiai naudojamos modernios infrastruktūros kūrime, tokiose srityse kaip upių vagų, krantų ir krantinių sutvirtinimas šalia kelių, ar geležinkelio bėgių. Pirminė gabionų paskirtis yra užkirsti kelią žemės ar uolienų nuslydimui nuo šlaito. Šis funkcionalumas yra puikiai suderinamas su estetine išvaizda, pavyzdžiui gabiono krepšys, užpildytas šviežiu spalvotu smiltainiu, puikiai kontrastuoja su žalia veja ir atrodo itin harmoningai. Tačiau tai nėra vienintelis pasirinkimas, užpildo medžiagos gali būti pasirenkamos pagal skonį, priderinant prie aplinkos: tai gali būti skaldyti akmenys, lavos akmuo, gludinti akmenukai stiklas ir panašiai.

Gabionai privačiame kieme

Gabiono siena taip pat gali būti naudojama teritorijos aptvėrimui. Storas akmens sluoksnis ne tik žymės jūsų valdas, bet ir puikiai izoliuos jas nuo garso bei vėjo. Naudojant šias konstrukcijas galima kurti užuovėjas jums parankiose vietose ir nesibaiminti, jog jos bus pažeistos vėjo gūsiu.

Jeigu jūs nusprendėte apipavidalinti savo teritoriją  gabionais, būtinai pasitarkite su kvalifikuotu specialistu. Jis patars jums kokias medžiagas rinktis, kad statiniai būtų saugūs, tvirti bei ilgaamžiai.2013-04-21 15:40
Panašūs straipsniai:
Pelenų nauda sode ar darže
Kada rekomenduojama persodinti kambarines gėles
Įrankiai statyboms, sodo, parkų priežiūrai
Kaip auginti Sundaville
VDU Kauno botanikos sode visais metų laikais yra ką pamatyti

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011