Įmonių katalogas

DSC03392.jpg

Specialiomis grotelėmis galima greitai įrengti tvirtą, nereiklią ir labai funkcionalią lauko dangą. Į korį panašios grotelės gaminamosstipraus polietileno ir yra labai tvirtos - išlaiko 200- 310 tonų spaudimą į kvadratinį metrą. Tai puiki alternatyva grindiniui, betono trinkelėms

 Naujos dangos paskirtis - pati įvairiausia. Groteles galima naudoti statyboje ir sodininkystėje, jos tinka kelkraščiams, nuolydžiams ir šlaitams sustiprinti. Dėl didelio atsparumo spaudimui ir nepalankioms oro sąlygoms groteles galima montuoti lengvųjų ir krovininių automobilių stovėjimo aikštelėse, taip pat sandėliavimo aikštelėse.

Ūkyje grotelių danga labai patogi ten, kur dažnai genami gyvuliai, ji tinka žaidimų aikštelėms, parkų takeliams, žirgynams, hipodromams, kitoms teritorijoms, kuriose vyksta sportiniai ir pramoginiai renginiai, kur lankosi daug žonių - kempinguose, golfo aikštynuose. Šią dangą galima naudoti ir stogams apželdinti. Grotelės nedarko kraštovaizdžio - užaugus vejai beveik nesimato.

Korio formos grotelės įrengiamos labai paprastai. Iš pradžių paruošiamas 20-50 cm storio žvyro arba atsijų pagrindas, ant viršaus pilamas išlyginamasis sluoksnis - maždaug 2,5 cm smulkesnio smėlio ir skaldos mišinys. Ant išlyginamojo sluoksnio klojamos grotelės Inovgreen, paskui užpildoma žemių mišiniu ir pasėjama veja. Galima atsivežti groteles su jau įsėta žole. Grotelių užpildas gali būti labai įvairus - smėlis, žvyras, pjuvenos, malta medžio žievė, smulki granito skaldelėDėl medžiagos elastingumo grotelės lengvai keičia formą, todėl ji atspari ne tik svorio, bet temperatūrų svyravimams. Inovgreen grotelės gaminamos tikperdirbtos žaliavos, jos atsparios šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams. Joms nekenkia temperatūrų svyravimai nuo -35oC iki 80oC.

Paklotos grotelės sujungiamos stipriais gnybtais. Apdaila paprasta ir nesunkiai sumontuojama - tai lauko pleištai ir kampainiai. Montuoti tokią dangą nesunku ir ne specialistui. Montavimo našumas - iki 100 kvad. m per valandą. Groteles galima lengvai pjaustyti ir formuoti diskiniu pjūklu. Jas nesunku pervežti - į automobilį telpa tiek, kad užtenka 2400 kvad. m plotui.

mo aikštelėms dengti.

Techniniai duomenys - Medžiagos: polietilenas  gaminamos 100% iš iš perdirbtų atliekų atsparios šalčiui ir ultravioletiniams spinduliams atsparios aukštoms ir žemoms temperatūroms (nuo –30°C iki +85°C) spalvos juoda arba žalia

Apkrovimas: iki 200 t/m2 iki 250 t/m2 iki 310 t/m2

Grotelių paskirtis: Kelkraščių sutvirtinimas; Statybinių objektų apsauga; Pagrindas po tašais; Vieta, pvz., po valtimis, laivais; Sodo ir landšafto architektūra; Pagrindo sutvirtinimas, pvz., sporto aikštelių; Stogų apželdinimasKempingų įrengimo vietos, stovyklavietės; Aerodromų paviršių sutvirtinimas; Bėgių, pvz., tramvajų, apželdinimas; Privažiavimo keliai, pvz., gaisro tarnybų transportui; Geležinkelio pervažų sutvirtinimas; Pasivaikščiojimo takeliai; Gyvulių išgynimo takų tvirtinimas; Takeliai golfo laukuose; Žirgynai, hipodromai.

 

 

LTstatyba.lt inf.2011-05-10 21:47
Panašūs straipsniai:
Pelenų nauda sode ar darže
Kada rekomenduojama persodinti kambarines gėles
Įrankiai statyboms, sodo, parkų priežiūrai
Kaip auginti Sundaville
VDU Kauno botanikos sode visais metų laikais yra ką pamatyti

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011