Įmonių katalogas

ruukki_1.jpg

„Ruukki“ pristato naują daugiasluoksnių plokščių seriją F-PIR su poliizocianato (PIR) užpildu. Šios plokštės yra laikomos vienais efektyviausių „Ruukki“ gaminių, kalbant apie priešgaisrinės saugos parametrus. Šiai daugiasluoksnių plokščių linijai priskiriamos tik tos plokštės, kurios turi matomus tvirtinimo elementus (SP2B ir SP2E) „STANDARD“ ir „ENERGY“ klasėse.

Pagrindinės daugiasluoksnių F-PIR plokščių savybės:

  • Degumo klasė B-s1, d0 (remiantis EN 13501-1 standartu)
  • Labai didelis atsparumas ugniai, siekiantis EI 60 (remiantis EN 13501-2 standartu)

 

Puikias Ruukki F-PIR ir F-PIRS plokščių priešgaisrines savybes papildomai patvirtino JAV draudimo bendrovės „FM Global“ atlikti nepriklausomi laboratoriniai tyrimai. Atliekant bandymus, remiantis FM 4881 ir 4480 normomis, „Ruukki“ plokštės gavo teigiamą įvertinimą dėl jų panaudojimo pastatų išorinėms sienoms ir vidinėms pertvaroms be jokių aukščio apribojimų (taikoma plokštėms, kurių storis yra nuo 100 mm iki 200 mm).

F-PIR naujovė – 80 mm storio plokštės, kurios, remiantis FM 4880 bandymais, pagal FM reikalavimus gali būti naudojamoms vidinėms sienoms (pertvaroms / luboms).

„Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės su F-PIR užpildu, pasižyminčios aukščiausiais reakcijos į ugnį ir atsparumo ugniai rezultatais, užtikrina aukščiausią gaisrinės saugos lygį pramoniniuose, biurų ar komerciniuose pastatuose. Atsižvelgiant į tai, kad žmonių ir turto apsauga nuo gaisro yra vienas iš svarbiausių investuotojų saugumo prioritetų, „Ruukki“ F-PIR plokštės yra labiausiai rekomenduojamas gaminys kiekvienam statybos projektui.  

Šaltinis: https://www.ruukki.com/ltu2022-03-17 09:25
Panašūs straipsniai:
Registrų centras: e. aukcionuose išaugo susidomėjimas kelių technika
Medienos gaminiai, lauko baldai
Su specialiu smėlbetonio priedu ir metodika įrengiama itin didelio stiprio grindų danga
Betono elementų gamintojai kraštovaizdžio architektams suteikia priemonių kurti įstabius aplinkos projektus
Naujos kartos nuotekų siurblinės: paprastesnis montuotojų darbas

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011