Įmonių katalogas

IGNALINOS SVEIKATOS CENTRAS, UAB

Įm. kodas: 301358544
PVM kodas:
Adresas: Ligoninės g. 13A, Ignalina, Lietuva
Pašto kodas: LT-30112
Telefonas: 8 386 52012
Mob. Telefonas:
Faksas: 8 386 52012
El. Paštas: info@iscentras.lt 
Interneto svetainė: www.iscentras.lt 

IGNALINOS SVEIKATOS CENTRAS, UAB logotipas
Veikla ir teikiamos paslaugos:

 

Modernus sveikatos priežiūros ir gydymo centras Šiaurės Rytų Lietuvoje

 

 Visos pirminės asmens priežiūros paslaugos Ignalinos sveikatos centre yra teikiamos nemokamai ir finansuojamos iš Panevėžio teritorinės ligonių kasos. Sveikatos centre teikiamos keturios pagrindinės profesionalios paslaugų rūšys: šeimos gydytojo, odontologo, ginekologo – akušerio ir psichikos sveikatos centro.

 

Mūsų Centre profesionalias sveikatos priežiūros paslaugas teikia daugelį metų dirbančių profesionalių gydytojų kolektyvas, o išskirtinę paslaugų kokybę užtikrina šiuolaikinė medicininė įranga. ISC pasižymi ne tik aukščiausio lygio paslaugomis, bet ir malonia aplinka bei kokybiškus tyrimus užtikrinančia modernia laboratorija. ISC darbuotojai įsitikinę, kad pavyzdingu savo darbu diktuos aukščiausią kokybės standartą Ignalinos regione ir užtikrins tolesnį paslaugų plėtojimą jame.

 

Šeimos gydytojų paslaugos: šeimos gydytojai, pacientams teikia pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas tiek priimdami juos ISC kabinetuose, tiek ir aptarnaudami namuose. 

 

Bendruomenės slaugytojos teikia bendrines medicinines paslaugas (leidžia vaistus, ima kraują ir pan.) ir suteikia slaugos paslaugas neįgaliesiems. Taip pat šeimos gydytojai išrašo nedarbingumo pažymėjimus, kompensuojamų vaistų receptus ir kitas reikalingas pažymas bei ruošia dokumentacijas neįgalumui, išrašo siuntimus konsultacijoms pas kitus gydytojus visoje Lietuvoje ir siuntimus stacionariam gydymui.

 

Ambulatorinės slaugos namuose paslaugos – tai paslaugos teikiamos paciento gyvenamojoje vietoje, siekiant užtikrinti slaugos paslaugų tęstinumą, patenkinti paciento slaugos poreikius namų sąlygomis ir skatinti paciento savirūpą. Šias paslaugas teikia bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai ir kineziterapeutai, dirbantys ambulatorinės slaugos namuose paslaugų teikimo padalinyje.

 

Odontologų paslaugos: nemokamos odontologinio gydymo paslaugos teikiamos visiems šeimos nariams, nuo vaikų iki suaugusiųjų. Už plombines medžiagas ir sunaudotas pagalbines priemones moka tik suaugusieji. 

Odontologijos kabinete pacientai, taip pat, turi galimybę gauti kokybiškas papildomas, mokamas paslaugas:

- Dantų balinimas,

- Sąkandžio pakėlimas plombuojant,

- Dantų protezavimas asmeniškai pageidaujant.

 

 

Psichikos sveikatos centre teikiamos paslaugos:

- medicininė pagalba ūmių psichikos sutrikimų atvejais;

- ambulatorinė psichikos sveikatos priežiūra vaikams, paaugliams ir suaugusiems;

- profilaktiniai sveikatos tikrinimai;

- pacientų stebėjimas (psichikos ligonių), kurių psichikos sutrikimai dažnai paūmėja ir paūmėjimo metu kelia pavojų jų pačių ar aplinkinių sveikatai arba gyvybei;

- teikiamos konsultacijos pacientų šeimoms;

- pagalba dvasinės krizės ištiktiems asmenims, gręsiant savižudybei ar po mėginimo nusižudyti.

 

Prevencinės programos: 

- Gimdos kaklelio vėžio prevencijos programa.

- Krūties vėžio prevencijos programa.

- Priešinės liaukos (prostatos) vėžio prevencijos programa.

- Širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programa.

- Storosios žarnos vėžio ankstyvos diagnostikos programa.

 

Laboratoriniai tyrimai: centro patalpose paslaugas teikia moderni ,,Medicina practica“ laboratorijoja. Joje pacientams nemokamai atliekami visi šeimos gydytojo kompetencijai priskiriami laboratoriniai tyrimai. Pacientui pageidaujant, galima atlikti ir papildomus tyrimus, kurie neįeina į šeimos gydytojo normą. 

 

Padaliniai:

Ambulatorinės slaugos paslaugų teikimo namuose padalinys

Mob. 8 609 33804

 

ISC Didžiasalio padalinys

Agarinio g. 9A, Didžiasalis, Ignalinos rajonas

Tel. 8 386 31217

Padalinio darbo laikas: I, III 9.00 - 18.00; II, IV 7.00 - 15.00; V 8.00 - 18.00

 

ISC Dūkšto padalinys

Laisvės g.21, Dūkšto mstl. Ignalinos rajonas

Mob tel. 8 614 88319

Tel. 8 386 51110

Padalinio darbo laikas: I, 8.00 - 18.00; II, IV 7.00 - 15.00; III 8.00-19.00 V 8.00 - 18.00

 


Raktažodžiai: Ignalinos poliklinika, sveikatos centras, šeimos gydytojas, šeimos gydytojai, pediatras, odontologai, akušeris-ginekologas, gydytojas psichiatras, gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras, psichologas, atliekami laboratoriniai tyrimai, bendruomenės ir bendrosios praktikos slaugytojai, Didžiasalio padalinys, Dūkšto padalinys.

Veiklos sritys: Ambulatorijos, medicinos punktai Psichikos sveikatos centrai, psichologinė pagalba Odontologai Privačios gydymo įstaigos Akušeriai-ginekologai Šeimos gydytojai

Nuotraukos:

Vieta žemėlapyje

Copyright © Imoniuinfo.lt 2011