Įmonių katalogas

Taisyklės

TAISYKLĖS

 

Portale imoniuinfo.lt pateikiama kontaktinė įmonių ir įstaigų informacija, kurią atnaujinti gali pačios įmonės ar atstovai.

 

Naujos įmonės gali pateikti duomenis apie save, užpildžiusios formą “Įtraukti naują įmonę”

Nemokamai skelbiami tik pradiniai įmonės rekvizitai: įmonės rekvizitai, pavadinimasadresas.

 

Asmenys, pateikiantys informaciją portale, garantuoja jos tikslumą.

 

Imoniuinfo.lt negarantuoja informacijos tikslumo. Kiekvienas, naudodamas imoniuinfo.lt svetainėje esančią informaciją, prisiima visą atsakomybę dėl šios informacijos panaudojimo pasekmių.

 

Portale imoniuinfo.lt draudžiama:

 - atnaujinti įmonių informaciją asmenims, kurie nėra įgalioti atnaujinti konkrečių įmonių informacijos;        

 - pateikti melagingą, klaidingą, šmeižiančią informaciją, taip pat informaciją, kuri yra kitų asmenų intelektinė nuosavybė.

 

Visą imoniuinfo.lt portale esančią informaciją talpina administracija arba įmones atstovaujantys asmenys bei atstovai.

 

 

Siųsdami, skelbdami duomenis, straipsnius, skelbimus ar kitokius įrašus portale imoniuinfo.lt suteikiate portalui autoriaus teises į visą šią informaciją.

 

Imoniuinfo.lt gali laisvai disponuoti atsiųsta medžiaga savo nuožiūra ir neprivalo atlyginti šios informacijos pateikėjui.

 

Portale esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų savininkams.

 

Visa informacija, kurią talpina imoniuinfo.lt administracija, yra viešai ir be apribojamų pasiekiama interneto viešuosiuose šaltiniuose.

 

Imoniuinfo.lt taisyklių neatitinkanti informacija šalinama arba keičiama be jokio išankstinio perspėjimo įkėlusiems ar redagavusiems asmenimis.

    

 

Svetainės kūrėjai ragina įmonių atstovus atnaujinti informaciją apie įmonę, jei ji yra pasenusi ar netiksli užpildžius šią formą .

 

Svarbu: Mes nerenkame, netvarkome ir nesaugome Imoniuinfo.lt tinklalapio vartotojų asmens duomenų.


Copyright © Imoniuinfo.lt 2011